Zwieńczeniem obchodów Dnia Dziecka był konkurs logopedyczno – recytatorski. W konkursie wzięło udział 17 uczestników. Jury w składzie p. Marta Skubij – logopeda PPP nr 3, p. Katarzyna Podgórska – dyrektor naszego przedszkola, oraz p. Edyta Banasiuk – logopeda naszego przedszkola oceniały dzieci w 2 kategoriach wiekowych:

1. 3 – 4 latki
  2. 5 – 6 latki

Poziom konkursu był bardzo wysoki, dzieci pięknie recytowały przygotowane przez siebie wiersze. Po burzliwej naradzie jury wyłoniło zwyciężców :

w kategorii 3 – 4 latków

1. Łukasz z grupy II

2.Gaja z grupy I

3.Tosia z grupy II

w kategorii 5 – 6 latków

1. Rozalia z grupy IV

2. Francesko z grypy III zielonej

3. Marcelina z grupy IV

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu, dzieciom za pokonanie tremy i piękne recytowanie wierszy. Mamy nadzieję że konkurs na stałe zapisze się w kalendarzu imprez organizowanych w naszym przedszkolu. Konkurs zorganizowały Pani Edyta Banasiuk – logopeda, Pani Marta Zaręba – nauczyciel, pedagog specjalny.

Konkurs logopedyczno – recytatorski