Zgodnie z powiedzeniem „Wszystkie dzieci nasze są”, oraz wszechobecnym „dla dzieci wszystko” w naszym przedszkolu Dzień Dziecka trwał cały tydzień. Obchody tego magicznego święta rozpoczęliśmy od wizyty w zaprzyjaźnionym gospodarstwie „Virga”w Drogoszewie. Dzieci spędziły czas na świeżym powietrzu, wysłuchały prelekcji o życiu i zwyczajach dzięciołów. Przedszkolaki miały okazję pokolorować sylwetkę dzięcioła wyrytą w drewnie, przejechać się wozem z sianem, obejrzały różne zwierzęta oraz pokonały tor przeszkód.

Kolejne dni dzieci spędziły już w przedszkolu, gdzie panie przygotowały dla nich wiele atrakcji muzycznych i sportowych – była ZUMBA, Olimpiada sportowa, zabawy przy muzyce, malowanie na folii, puszczanie baniek, malowanie kredą na kostce.