Z przyjemnością informujemy, że w dniu 21.03 został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczny pt.: „Kim będę, gdy dorosnę?”.

Celem konkursu było zapoznanie przedszkolaków z wybranymi zawodami, rozwijanie zainteresowań oraz zaprezentowanie twórczych możliwości dzieci poprzez zastosowanie dowolnych technik plastycznych.

Wytypowanie zwycięzców było niezwykle trudnym zadaniem dla komisji konkursowej, bowiem wszystkie prace plastyczne cechowała pomysłowość i oryginalność.

Zwycięzcami konkursu zostali:

GRUPA WIEKOWA 3, 4 LATKI

Miejsce I – Aleksander W. gr II

Miejsce II – Franek S. gr.I

Miejsce III – Ala G. gr. II

GRUPA WIEKOWA 5, 6 LATKI

Miejsce I – Julia C. gr. IV zielona

Miejsce II – Jaś S. gr. IV zielona

Miejsce III – Ania W. gr III

WYRÓŻNIENIE

Spośród uczestników biorących udział w konkursie jury przyznało wyróżnienie dla Piotrka M. z gr. IV niebieskiej.

Każda praca konkursowa została doceniona i nagrodzona.

Gratulujemy!

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego