Kontynuując nasz projekt „Poznajemy różne zawody- rodzic opowiada”, w kwietniu gościliśmy w naszym przedszkolu mamę Jasia z grupy III niebieskiej – Panią Aleksandrę Sandomierską – Mikucką, która jest adwokatem. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się czym zajmuje się adwokat. Mogły zobaczyć i przymierzyć strój adwokata – togę. Pani adwokat wyjaśniła dzieciom znaczenie akcentów w kolorze zielonym znajdujących się na todze (nadzieja dla klienta, którego reprezentuje adwokat). Przedszkolaki wysłuchały opowiadania o przygodach Misia w tarapatach. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i podzielenie się wiadomościami na temat swojego zawodu mamie Jasia. Zapraszamy innych rodziców do udziału w projekcie.

Poznajemy zawód ADWOKATA