22 maja świętowaliśmy 3 najważniejsze dni w roku – Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Tym razem przedstawienie wystawione dla rodziców przez dzieci miało inną formę niż w latach ubiegłych. My jako społeczność przedszkolna również czujemy się rodziną, dlatego postanowiliśmy wystawić jedno spójne przedstawienie pt. „4 żywioły”. Każda z grup opowiedziała o innym żywiole – Maluchy i Zuchy opowiedziały o Ziemii, Średniaki o Powietrzu, Starszaki niebieskie przybliżyły nam temat wody a Starszaki zielone zapoznały widzów z pożytecznością i niebezpieczeństwami ognia. Po przedstawieniu, w ogrodzie przedszkolnym odbył się przygotowany przez rodziców kiermasz ciast i słodkości. Dzieci miały również okazję do wspólnej zabawy z rodzinami na placu zabaw w naszym ogrodzie.

Dzień rodziny